חיפוש
€ אירו
עברית

Lego Technic 42125 מכונית מרוצים פרארי אדומה

יצרן: Lego
מומלץ לגיל 18 ומעלה, 1677 חלקים. מחיר השקה מיוחד
מקט: 42125
Availability: In stock
מחיר קודם: €327.95
€274.72
i h
משלוח חינם

הפרארי 488 GTE,  היא מכונית שלא דומה לאף אחת אחרת. כעת תוכל ליצור גרסת דגם LEGO® Technic ™ משלך, עם פרטי עיצוב אותנטיים - ממש כמו במקור האייקוני.

עם תשומת לב מדהימה לפרטים, דגם מכוניות המירוץ הזה הוא ביטוי אמיתי לרוכב הסיבולת של פרארי. התכונות כוללות מתלים מלפנים ומאחור, פתיחת דלתות, מנוע V8 עם בוכנות נעות והגה שמנווט את המכונית. מדבקות מקוריות וצבעים אותנטיים מוסיפים את הגימור המושלם לדגם האפי הזה.

סט זה הוא חלק מאוסף ערכות בניין לגו למבוגרים המעריכים עיצוב מעולה. פרויקט מעשי חדש לעצמך, או המתנה האידיאלית לחובב ספורט מוטורי, ערכת בניין לגו טכניק זו מספקת מבנה סוחף עם דגם תצוגה יפהפה ליהנות ממנו.

שקע את עצמך בעולם המרתק של מרוצי סיבולת, וצור גרסת דגם LEGO® Technic ™ שלך המוצגת למכונית המירוץ האייקונית פרארי 488 GTE.
המאפיינים האותנטיים כוללים מתלים מלפנים ומאחור, פתיחת דלתות, מנוע V8 עם בוכנות נעות והגה מתפקד.
עם מדבקות מירוץ מקוריות וסכמת צבעים נאמנה, LEGO® Technic ™ פרארי 488 GTE "AF Corse # 51" (42125) יתגאה במקום בביתו או במשרדו של כל אוהד ספורט מוטורי.
פרויקט בנייה מתגמל למבוגרים ויום הולדת בהשראה או מתנה לאירוע מיוחד לכל מי שאוהב מירוצי סיבולת, מכוניות מירוץ של פרארי וספורט מוטורי.

מידות הדגם:

גובה 13 ס"מ, אורך 48 ס"מ  ורוחב 21 ס"מ.


חקור בקלות את כל הפרטים הארוזים בפנים, הודות לדלתות ולמכסה המנוע.
סט זה מגיע עם ספר הוראות בנייה מיוחד הכולל תכנים בלעדיים, כולל פרטים על המכונית וצוות AF Corse 51.
עם עיצובים אלגנטיים ופונקציות מציאותיות, ערכות LEGO® Technic ™ מציעות מבנה מתגמל ודגמים עמוסים בתכונות מרשימות לכל מי שמתעניין בהנדסה וטכנולוגיה.
רכיבי LEGO® Technic ™ עומדים בתקני תעשייה מחמירים כדי להבטיח שהם עקביים, תואמים ומתחברים בצורה אמינה בכל פעם - זה היה מאז 1958.
רכיבי LEGO® Technic ™ נושרים, מחוממים, נמעכים, מעוותים ומנותחים כדי לוודא שהם עומדים בתקני בטיחות גלובליים גבוהים.